Всесвітній день української хустки
Вже декілька років 7 грудня і в Україні, і в багатьох куточках світу відзначається свято берегині українського жіноцтва – хустки. Наша школа активно долучилася до святкування. Вчителі взяли участь у флешмобі, а учні 3-Б класу разом із класним керівником Білоус Світланою Любомирівною провели цікавий тематичний урок про традиції та звичаї українського народу, про те, коли і які хустки треба носити.
![](http://school334.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG-b0874042cea56e2ae5a5ff4991ad044a-V-1.jpg)