Enter your keyword

Інфо

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів
для зарахування до 1-х класів
початкової школи №334
Дарницького району м.Києва
у 2022-2023 н.р.
буде здійснюватись

з 02 по 31 травня 2022 року

Порядок прийому дітей до 1-х класів

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.

Прогнозована кількість 1-х класів та учнів у них у 2022-2023 навчальному році: 4 класи/120 учнів.

Графік прийому документів

Понеділок, четвер – 10.00-13.00

Вівторок – 13.00-16.00

Територія обслуговування закладу освіти

Відповідно до розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 02.05.2022 №184 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування» за початковою школою №334 Дарницького району м.Києва закріплена територія обслуговування:

• вул. Вишняківська, 1, 3, 5, 5а, 5б, 6а, 8;

• вул. Крушельницької Соломії, 13, 15, 15а, 15б, 15в;

• вул. Ревуцького, 42, 42а, 42б, 44, 44б;

• просп. Бажана Миколи, 34, 36.

Перелік документів для зарахування до 1-х класів школи

заява одного з батьків майбутніх першокласників (опікуна, іншого законного представника);

копія свідоцтва про народження дитини;

медичні довідки встановленого зразка: оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень»;

копія документа, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу освіти.

Зверніть увагу!

Документи можна надати до закладу освіти відповідно до графіка прийому особисто або надіслати скановані копії чи фотокопії на електронну адресу закладу освіти: school_334@ukr.net.

Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 23 серпня 2022 року.

За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до школи, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, що їх подає.

Заяву можна роздрукувати та заповнити власноруч завчасно /бланк заяви/.

першочергове право на зарахування до школи

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 16.04.2018 №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016 першочергове право на зарахування до школи мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене (надана копія відповідного документа);
      • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у початковій школі №334 Дарницького району м.Києва;
      • діти працівників початкової школи №334 Дарницького району м.Києва.

Перелік документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування школи

Роз’яснення МОН та МОЗ щодо щеплень