Enter your keyword

Інфо

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Збори-зустрічі
з класними керівниками 1-х класів
початкової школи №334
Дарницького району м.Києва
будуть проведені
у серпні 2021 року*

*дату зборів буде повідомлено додатково

Порядок прийому дітей до 1-х класів

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.

Прогнозована кількість 1-х класів та учнів у них у 2021-2022 навчальному році: 4 класи/120 учнів.

З метою забезпечення належних протиепідемічних умов здійснюється попередня реєстрація для подачі документів за посиланням реєстрація для подачі документів до 1 класу. За вказаним у формі реєстрації контактним телефоном з Вами буде узгоджено дату і час подачі документів.

Для оптимізації процесу подачі заяв рекомендуємо роздрукувати бланк заяви та заповнити його власноруч завчасно.

Графік прийому документів

понеділок, четвер – 10:00-13:00
вівторок, середа – 15:00-18:00

Територія обслуговування закладу освіти

Відповідно до розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 18.02.2021 №75 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дарницького району міста Києва територій обслуговування» за початковою школою №334 Дарницького району м.Києва закріплена територія обслуговування:

• вул. Вишняківська, 1, 3, 5, 5а, 5б, 6а, 8;

• вул. Крушельницької Соломії, 13, 15, 15а, 15б, 15в;

• вул. Ревуцького, 42, 42а, 42б, 44, 44б;

• просп. Бажана Миколи, 34, 36.

Перелік документів для зарахування до 1-х класів школи

• копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
      • медичні довідки встановленого зразка: оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень»;
      • заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

При поданні заяви необхідно пред’явити документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти.

За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до школи, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, що їх подає.

Роз’яснення МОН та МОЗ щодо щеплень

першочергове право на зарахування до школи

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 16.04.2018 №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016 першочергове право на зарахування до школи мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене (надана копія відповідного документа);
      • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у початковій школі №334 Дарницького району м.Києва;
      • діти працівників початкової школи №334 Дарницького району м.Києва.

Перелік документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування школи

Батьки дітей, які не проживають на закріпленій за закладом освіти території обслуговування, мають право подати заяву встановленого зразка для зарахування дитини, яку буде розглянуто при наявності вільних місць.